Szukaj
Dzisiaj:
wtorek 18 czerwca,
Elżbieta, Paula, Marek
panel partnera
0 tematów czytelnia
A A A A
Dzisiaj: wtorek 18 czerwca, Elżbieta, Paula, Marek
A A A A
Partnerstwo samorządów Południowej Wielkopolski na rzecz zwiększenia dostępności i jakości usług publicznych.
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail
dopisz wypisz
Obszar realizacji projektu
zobacz
Czas podsumowań
Zdjecie glówne

Projekt: "Partnerstwo samorządów Południowej Wielkopolski na rzecz zwiększenia dostępności i jakości usług publicznych" dobiega końca. Listopad był dla nas intensywnym czasem prezentacji założeń strategicznych.

03.11.2014 roku w Gostyniu  strategię edukacyjną podsumowali jej wykonawcy: dr Michał Klepka i dr Paweł Czyż. Wśród zebranych gości pojawili się uczestnicy warsztatów i osoby zaangażowane w powstanie strategii-  głównie nauczyciele i dyrektorzy placówek usytuowanych na terenie realizacji projektu, przedsiębiorcy, członkowie organizacji pozarządowych, a także instytucje zajmujące się aktywizowaniem młodych ludzi na rynku pracy.

  W Racocie na podsumowaniu strategii kulturalnej spotkały się osoby reprezentujące domy kultury i organizacje pozarządowe zajmujące się krzewieniem kultury. Na spotkaniu 18.11.2014 roku efekty swoich prac zaprezentował dr Marek Poprawski.

  24.11.2014 roku w Miejskiej Górce strategię pomocy spolecznej zaprezentował dr Andrzej Stogowski, główny ekspert strategii. Wśród słuchaczy pojawili się głównie pracownicy i kierownicy OPS i DPS z terytorium realizującego projekt. 03.12.2014 roku w Dolsku z kolei zebrani wysłuchali głównych założeń strategii komunikacyjnej. 

Obszar realizacji projektu
zobacz
Szybki kontakt z naszym biurem
*wszystkie pola wymagane wyślij wiadomość >