Szukaj
Dzisiaj:
wtorek 18 czerwca,
Elżbieta, Paula, Marek
panel partnera
0 tematów czytelnia
A A A A
Dzisiaj: wtorek 18 czerwca, Elżbieta, Paula, Marek
A A A A
Partnerstwo samorządów Południowej Wielkopolski na rzecz zwiększenia dostępności i jakości usług publicznych.
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail
dopisz wypisz
Obszar realizacji projektu
zobacz
Jakie partnerstwo na rzecz usług?
Zdjecie glówne

Jakie partnerstwo na rzecz usług?- seminarium pod tą nazwą odbyło się w Donatowie w Gminie Czempiń w dn. 09.09.2014 roku. Zgromadzeni uczestnicy i prelegenci próbowali odpowiedzieć na pytanie, czy działanie w partnerstwie przynosi zamierzone skutki, daje więcej możliwości ?

  Wśród prelegentów znaleźli się: Dorota Lew – Pilarska, burmistrz Czempinia, która opowiadała o powstaniu i funkcjonowaniu Związku Międzygminne Centrum Zagospodarowania Odpadów: „Selekt”. Następnie wystąpił Leszek Mikołajski  i Krzysztof Surma z Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji ze Strzelec Wielkich. O założeniach i funkcjonowaniu na rynku pracy Spółdzielni Socjalnej ECOSS mówił jej prezes – Dawid Danek. Na koniec Piotr Poprawa z urzędu w Miejskiej Górce wskazywał przykłady partnerstw gminy z innymi jednostkami samorządu terytorialnego.

  Seminarium przeznaczone dla urzędników pracujących na terytorium  samorządów realizujących projekt oraz liderów partnerstwa było okazją do spotkania i wymiany doświadczeń w temacie tak kluczowym dla projektu, jakim jest partnerstwo. (JJ)

Obszar realizacji projektu
zobacz
Szybki kontakt z naszym biurem
*wszystkie pola wymagane wyślij wiadomość >